Vítejte na gomanpages!


  Hlavní menu
· Úvod
· Tak to jsem já
· Hlody, kecy

  Aktuálně
Čas: 15:45
Den: Pátek
Týden: 20
Datum: 24. května
Rok: 2024

Svátek má:

Dnes: Jana
Zítra: Viola
Pozítří: Filip


  Doporucujï:

Svetfotek
Flirtík pro mladé
Bláža pages
TJ Bystrc -sport Brno
Volejbal Brno - Lavina


Tak to jsem tedy já:

Tož tedy, bylo mně dáno asi před 18-ti lety (k roku 2005) jméno Karel a to si nesu nadále s sebou životem. Protože jsem se narodil v dubnu, jsem znamení býk. Narodil jsem se a žiji v Brně, kde i studuji. V září jsem nastoupil na střední školu Sokolská 1 a to již do čtvrtého ročníku (k roku 2005). Na této "skvělé" strojírenské škole studuji obor Informační systémy. Je to obor, který "by ze mě měl udělat" člověka, který rozumí počítačům, internetu, programování a dokonce umí i jazyky. No, už se těším .

A teď něco o mých  zálibách, tzn. o tom, co mě baví a čemu se občas věnuji v free time. Hodně času trávím sportem a u počítače. Co se týče sportu, mám rád snad všechny sporty, ale především fotbal, který hraji taky "závodně" za FC komín. Ale nepohrdnu, jak jsem říkal žádným sportem, takže když je čas, tak hraji florbal, ping-pong, jezdím na kole a další. Co se týče počítače, tak na něm trávím též hodně času. Dělám webové stránky, pracuji, chatuji a prostě se bavím :-) .  Jako další koníčky můžu jmenovat focení či rekreačně různé sbírání věcí. (známky,pivní tácky, sirky...). Co se týče focení mám spousty fotek a některé z nich si můžete prohlédnout v mojí webové galerii.

Mám rád skoro všechny zvířátka, až na různé housenky, hady, pavouky a různou havěť, tu moc nemusím. Naopak mezi moje nejoblíbenější zvířata patří čoklové, čili psy. Já, ale osobně mám doma pouze Osmáka (teda ten je bratra), což je takový přerostlý křeček . Jsou dvě věci, které opravdu k smrti nesnáším a to NUDU a OTRAVNÝ OTÁZKY. Já totiž, když se nudím, tak sem na zabití a naopak, když mi někdo dává otravný otázky, tak v tu chvíli bych fakt vraždil .

Popis: 176 cm, 75 kg, modrozelený oči, tmavý blond
 

22.červen 2006

Nějaká doba uběhla, co jsem dělal sem první zápis a ejhle, spousta věcí je za mnou. Začal bych, že již nejsem student střední školy Sokolská, ale již jsem maturant . Maturita proběhla naprosto úžasně, že lépe sem si snad ani nemohl přát :-) . Učil jsem se na ni asi tři týdny před ní a stačilo to, jak se zdá. Pravda je, že jsem měl i štěstí na otázky, tak trochu . V matematice jsem si vytáhl Lineární rovnice a paní místopředsedkyně to komentovala slovy, že jsem na maturitu mohl jít rovnou ze základky . V databázích jsem měl souhrny, jenž jsem si přál. V češtině husitství, což je opravdu asi nejlehčí otázka . No a v SPS háky, řetězy, šneková soukolí, části jeřábů ..., takže taky pohodové. Celkově jsem ze 4 předmětů maturoval za 6, ale protože máme ještě 5tý předmět, což je dlouhodobá zkouška, z které jsem měl za 2, tak jsem neměl vyznamenání, ale i tak krásné vysvědčení . Přijali mě na 2 vysoké školy. Na Masarykovu univerzitu na Informatiku a na Zemědělskou na Ekonomickou informatiku. Ještě se rozhodnu, kamže to po prázdninách vyšlu . No a s fotbalem, již asi skončím, asi po 8-leté kariéře, už jsem na to moc starý ... no je mi 19 let . Jinak vše ostatní asi při starém, takže kdyby někdo měl nějaký dotaz, tak ať se zeptá a já mu rád odpovím ... pokud to nebude otravná otázka    

Z mojí tvorby:

Když sem byl menší, tak jsem tvořil různé slohovky, básníčky, povídky a podobné "blbůstky". Zde si můžete některé z nich prohlédnout.

Fotbalové utkání
Slohovka o zápasu mezi 1.FC Brno a Spartou

Fotbalové utkání 2
Něco obdobného jako předchozí, pouze trochu jinak upravený

Běžný den
Úvaha o chování lidí

Moje vánoce
Básnička o vánocích

Smích
Napsáno proč se se směji pro naši bývalou učitelku chemie, když sem se jí smál

Záchrana planety Rorotka
Velká slohová práce, kde sem si vymyslel rozsáhlý příběh o planetě Rorotka


Všechny obchodní známky a názvy jsou majetkem jejich právoplatných vlastníků, komentáře vlastní jejich autoři.
Vše ostatní vlastní © 2004 UNITED-NUKE Powered Site a Gomanpages.com
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.03 sekund